Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerNBOME Araştırma Kimyasalları

Beslenme L Alanil L Glutamin Tozu, 39537 23 0 L Alanil L Glutamin Takviyeler

Ben sohbet şimdi

Beslenme L Alanil L Glutamin Tozu, 39537 23 0 L Alanil L Glutamin Takviyeler

Çin Beslenme L Alanil L Glutamin Tozu, 39537 23 0 L Alanil L Glutamin Takviyeler Tedarikçi

Büyük resim :  Beslenme L Alanil L Glutamin Tozu, 39537 23 0 L Alanil L Glutamin Takviyeler

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: DJ
Sertifika: GMP
Model numarası: 01

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1G
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Güvenli ve gizli paketleme folyosu çantası
Teslim süresi: 5-12days
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T bitcoin
Yetenek temini: aylık 500kg
Detaylı ürün tanımı
renk: Beyaz Saflık: % 99
Görünüm: Beyaz toz Karakter: Toz
CAS numarası: 39537-23-0 Paket: Folyo Çanta

Ürün adı L-alanil-L-Glutamin
Saflık % 99
köken Çin
Uygulama Araştırma
Karakter Pudra
Görünüm Beyaz toz
Marka adı DJ

Ürün Adı: L-Alanil-L-Glutamin
Eşanlamlılar: L-ALANİN-L-GLUTAMİN; L-ALANİL-L-GLUTAMİN; H-ALA-GLN-OH; glutamin-ler; DIPEPTIVEN; ALANİL-GLUTAMİN; ALA-GLN; N (2) -L-ALANİL-L -glutamin
CAS: 39537-23-0
MF: C8H15N3O4
MW: 217.22
EINECS: 475-290-9
Ürün Kategorileri: Amino Asit Türevleri, Şiral bileşikler, Biyokimya, Oligopeptitler, Peptid Sentezi, Peptid
Mol Dosyası: 39537-23-0.mol

Erime noktası 215 ° C
Kaynama noktası 615 ℃
RTECS MA2275262
Kırılma indeksi 10 ° (C = 5, H20)
Fp> 110 ° (230 ° F)
Saklama sıcaklığı 2-8 ° C
Form çözümü
Suda Çözünürlük Suda özünebilir.
CAS Veri Tabanı Referansı 39537-23-0 (CAS Veri Tabanı Başvurusu)

Genel Açıklama: L-glutamin (Gln), vücuttaki tüm serbest amino asitlerin yaklaşık% 60'ını oluşturan, vücutta bol miktarda amino asit olan nükleik asitlerin biyosentezinin vazgeçilmez bir öncüsüdür. Protein sentezi ve ayrışması için bir düzenleyici olup, periferik dokudan iç organlara amino asitlerin taşınması için taşıyıcıdır ve böbrek atılımı için önemli bir matristir. Vücudun bağışıklık fonksiyonu ve lezyon onarımı üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Bununla birlikte, L-glutamin, düşük çözünürlüğünden ötürü ebeveyn beslenmesinde sınırlı bir uygulamaya sahiptir, sulu solüsyonda dengesizdir, ısı sterilizasyonuna tolerans göstermez ve ısıtma üzerine toksik maddeleri kolayca serbest bırakır. L-alanil-L-glutamin (Ala-Gln) dipeptid, klinik uygulamada Gln'in uygulama vektörü olarak yaygın olarak kullanılmaktadır.


L-alanil-L-glutamin, stabil, çok çözünür ve termal ve sterilize dirençlidir. Vücudun içine girdikten sonra, efektini uygulamak için L-glutamin'e çabucak sindirilebilir. Yüksek biyoyararlanımı ve geniş uygulama yelpazesine sahiptir, dolayısıyla ani travmalı hastalar için L-glutamin eksikliğini özellikle önemli etkiler oluşturmaktadır. Sert zamanlarda, L-alanil-L-glutamin, askerlerin savaş yeteneklerini arttırmada önemli bir rol oynamaktadır. Üstelik, parenteral beslenme alanındaki uygulamaları da giderek artan bir dikkat gösterdi. Şu anda yerli L-alanil-L-glutamatın büyük bir çoğunluğu ithalata bağlı. Bu nedenle, zor zamanlarda hiçbir uyuşturucuya karşı durmayacağız. Dolayısıyla, pazar ihtimali sınırsızdır.


L-Alanil-L-Glutamin (Ala-Gln),% 20 intravenöz enjeksiyon Alman F resenius AG tarafından geliştirilmiş ve üretilmiştir. Nisan 1995'te, Almanya'da Dipeptamin adı altında tescillenmiş ve listelenmiş olup, 1999 yılında% 20 Dipeptamin ticari adı altında Çin'de tescil edilmiştir. L-Alanil-L-Glutamin, pazar potansiyelinin sınırsız olduğu ambulans hastalarının bir gereği olarak salin ve glikoz gibi parenteral beslenme için ilaçlar olarak klinik bir bağışçı olarak kullanılmıştır.


L-alanil-L-glutamin kimyasal olarak sentezlenmiş bir dipeptit olup vücutta madde sentezi veya enerji tüketimi için in vivo olarak L-glutamin ve L-alanine indirgenir. İlaç, majör yanık yaralanması, akut ve kronik enfeksiyon, kemik iliği nakli ve çoklu organ işlev bozukluğu sendromu, enteritis kısa barsak sendromu ve radyoterapi gibi bağırsak disfonksiyonu ve kemoterapi ile indüklenen mukozal yaralanma, immün yetmezlik sendromu gibi şiddetli katabolik hastalıkların tedavisinde mükemmel terapötik etkinliğe sahiptir. Kritik hastalık veya kemik iliği transplantasyonundan sonra bağışık geniş klinik uygulama ile birlikte eşzamanlı bağışıklık sistemi bozulması gibi hastalıkları önlemez.


Mülkiyet Bu ürün kokusuz beyaz veya neredeyse beyaz kristalin bir toz olarak görünür; Higroskopiktir; Suda kolayca çözünür, metanolde neredeyse çözünmezdir ve sadece buzlu asetik asitte az çözünebilir.


Farmakolojik Etkiler Bu ürün parenteral beslenmenin ayrılmaz bir parçasıdır, N (2) -L-alanil-L-glutamin vücuttaki glutamin ve alanin'e ayrılabilir. Özellikleri parenteral beslenme infüzyonu yoluyla glutamin ekleyebilmesidir; Bu tür dipeptide salınan amino asitler besin olarak vücudun ilgili bölümlerinde depolanabilir ve vücudun taleplerine yanıt olarak metabolize edilebilir. İn vivo glutamin tükenmesine neden olabilecek semptomlar için mal parenteral beslenme desteği için desteklenebilir.
Farmakokinetik N (2) -L-alanil-L-glutamin, insan yarılanma ömrü 2.4 ila 3.8 dakikalık (geç renal işlev bozukluğu olan hastalar için 4.2 dakika olan) in vivo glutamin ve alanin içine hızlı ayrışmaya ve plazma eliminasyonu Oran 1.6 ila 2.7 L / dak idi. Bu dipeptitin yok olması, eşit molar sayısın serbest amino asitlerinin sayısının artmasına eşlik eder. Onun hidroliz işlemi yalnızca hücre dışı oluşabilir. İnfüzyon hacmi sabit olduğunda, idrar yoluyla atılan N (2) -L-alanil-L-glutamin,% 5'in altında, diğer infüze amino asitlerle aynıdır.


Kullanımları Bu ürün, parenteral beslenmenin ayrılmaz bir parçasıdır ve katabolik ve metabolik koşullardakileri de içeren glutamin takviyesi isteyen hastalar için endikedir. Travma, yanıklar, büyük ve orta boy operasyon, kemik iliği ve diğer organ transplantasyonu, gastrointestinal sendrom, kanser, ciddi enfeksiyon ve diğer stresli YBÜ hastaları. Bu ürün, amino asit çözeltisinin bir tamamlayıcısıdır. Uygulama sonrası diğer amino asit çözeltisine veya amino asitler içeren infüzyona ilave edilmelidir.


Memeli hücre kültürü ortamında glutamin ikame edicileri olarak kullanılan bir çeşit dipeptittir; Glutamin, çözeltide, hücre kültüründe zararlı etkilere sahip oluşan amonyakla kararsızdır; Ala-Glu, termal dezenfeksiyona karşı kararlıdır, amonyak oluşumunda glutamin'den daha küçük bir etkiye sahiptir. Ortamın bileşenlerinden biri olarak avantajlarını uygulamak avantajlıdır

Palet ile alıcıların özel isteği doğrultusunda paketleme

E postayla gönderildikten sonra en iyi servis

Kargo konteyner ile birlikte satış sonrası servis mevcuttur

İhracatta tam deneyim

Çin kökenli hammaddeler

Tek istediğimiz kazan-kazan işi. Gönder yr. Soruşturmalar, alırsınız!

Ürün listesi
bk-EPDP altıgen-en 5fadb fubamb AZ037 4-CDC U49900
2-NMC 4cec 4-EMC 2-a1mp dibutylone 4cprc
4clpvp thpvp mphp 4-mpd mmbchminaca (mdmbc) sdb005
mmb2201 nm2201 4cpvp fubakb48 mabchminaca adbf
adrafinil ipo33 sdb006 5fmn24 fubaeb mdmbf
4fphp fdupb22 mmbf fab144 5fmdmb2201 etizolam
U48800 SGT-263 Diclazepam 4433-77-6 cas: 2894-68-0 1451-82-7

İletişim bilgileri
Dajin Chemical Trade CD., Limited

İlgili kişi: admin

Tel: +8618942636226

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)